AKTUALIZACE: 12.2.2024

Vítejte na stránkách LEGO® Technic Truck Trialu pořádaným prvním Československým LEGO fórem Kostky.org.


Oč se jedná?
LEGO Technic Truck Trial (LTTT) vznikl podle skutečných závodů Truck Trial Clubu ČR (www.truck-trial.cz). Jde o kompletní test zručnosti stavitelů této stavebnice v postavení vlastního závodního vozu a následně otestování řidičských schopností samotných stavitelů na uzavřené terénní dráze. Trialy jsou specificky ukládané terénní zkoušky zručnosti, mají za účel vyzkoušet zacházení s vozidlem a proto mají velkou provozně výchovnou hodnotu.


Právo zúčastnit se mají všichni soutěžící, kteří minimálně v den závodu dosáhnou 15-ti let věku, a sami si sestaví plně dálkově ovladatelné vozidlo pomocí stavebnice LEGO. Jednotlivé závody v daném roce tvoří mistrovství, kde vítěz obdrží pohár.

Co naleznete na tomto webu?
V sekci PRAVIDLA jsou napsány kompletní pravidla LTTT upravená podle pravidel TTCČR. Pro přihlášení se do mistrovství LTTT, je povinností každého účastníka se s těmito pravidly důkladně seznámit.

Závazná přihláška do závodu je ke stažení ZDE.

Sekce FOTOGALERIE je postupně zaplňována a aktualizována fotografiemi a videi z průběhu jednotlivých závodů LTTT.

Další sekce jsou již věnovány jednotlivým mistrovství LTTT. Postupně se zde objevují tabulky s průběžným hodnocením jezdců či články o zajímavých momentech z průběhu samotných závodů.www.truck-trial.cz