AKTUALIZACE: 30.4.2020

Vítejte na stránkách LEGO® Technic Truck Trialu pořádaným prvním Československým LEGO fórem Kostky.org.

Slavnostní večer vyhlášení výsledků sezóny 2020 proběhne na počátku roku 2021

Oč se jedná?
LEGO Technic Truck Trial (LTTT) vznikl podle skutečných závodů Truck Trial Clubu ČR (www.truck-trial.cz). Jde o kompletní test zručnosti stavitelů této stavebnice v postavení vlastního závodního vozu a následně otestování řidičských schopností samotných stavitelů na uzavřené terénní dráze. Trialy jsou specificky ukládané terénní zkoušky zručnosti, mají za účel vyzkoušet zacházení s vozidlem a proto mají velkou provozně výchovnou hodnotu.


Právo zúčastnit se mají všichni soutěžící, kteří minimálně v den závodu dosáhnou 15-ti let věku, a sami si sestaví plně dálkově ovladatelné vozidlo pomocí stavebnice LEGO. Jednotlivé závody v daném roce tvoří mistrovství, kde vítěz obdrží pohár.

Co naleznete na tomto webu?
V sekci PRAVIDLA jsou napsány kompletní pravidla LTTT upravená podle pravidel TTCČR. Pro přihlášení se do mistrovství LTTT, je povinností každého účastníka se s těmito pravidly důkladně seznámit.

Závazná přihláška do závodu je ke stažení ZDE.

Sekce FOTOGALERIE je postupně zaplňována a aktualizována fotografiemi a videi z průběhu jednotlivých závodů LTTT.

Další sekce jsou již věnovány jednotlivým mistrovství LTTT. Postupně se zde objevují tabulky s průběžným hodnocením jezdců či články o zajímavých momentech z průběhu samotných závodů.www.truck-trial.cz