OBSAH:

 POČÍTAČOVÉ HRY
- Historie Duke Nukem
- Mé mapy pro DN3D
- Mé mapy pro Half Life
- Úkoly pro TIM2

 LEGO®
- Něco z historie
- Jak se LEGO vyrábí
- Vývoj stavebních prvků
- Má sbírka
- České katalogy
- Moje galerie
- Technic Truck Trial

 MOJE ZÁLIBY
- Truck Trial - MKTRIAL
- Animované LEGO filmy
- Fotografie-Wallpapers
- Sýrové nálepky
- Autíčka MATCHBOX

 KE STAŽENÍ

 KNIHA HOSTŮ

 ODKAZY

Pipni.cz

YouTube kanál webu

kostky.org - Československé LEGO fórum

ARTEC studiosJakékoliv dotazy pište na: E-mail.The Incredible Machine

Poslední aktualizace: 24. června 2003

Že vám to níc neříká, to snad neni ani možné. Je pravdou, že hra The Incredible Machine (TIM) je trochu od ostatních odlišná, ale že by tak neznámá? Hra je založena na řešení různých úkolů jakými jsou například: Dostaň míček tam a tam; Spusť motor aby se stalo to a to; Pomož kočce chytit myš nebo naopak atd.

Jak už to v logických hrách bývá, zpočátku jsou jednotlivé úkoly jednoduché a nejčasti mají za úkol, představit možné varianty řešení různých problémů, nebo jak správně používat dané předměty. Až ale toto tzv. předkolo skončí, tak teprve začne ta správná hra pro váš mozeček.

Takhle nějak to vypadá

TIM má k řešení úloh mnoho různých přístrojů a hejblátek. Avšak ke každému úkolu budete mít vždy poskytnuté jen některé předměty, za jejichž pomoci musíte daný úkol vyřešit. Nemusíte se obávat, že se budete nudit, to rozhodně ne. Prostředí, ve kterém hrajete se postupně mění a i některá zařízení Vás svou funkčností někdy i pobaví.

Hra kromě hry pro jednoho hráče nabízí i hru pro hráče dva. Zde se hráči v pevně stanovených intervalech střídají a ten kdo daný úkol vyřeší vyhrává. Pokud dohrajete základní hru, můžete si v editoru vytvořit i své vlastní úkoly, které pak můžete dát někomu k vyřešení. Já sám jich pro vás několik připravil a tak pokud máte zájem stáhněte si je ze sekce Downloads.