OBSAH:

 POČÍTAČOVÉ HRY
- Historie Duke Nukem
- Mé mapy pro DN3D
- Mé mapy pro Half Life
- Úkoly pro TIM2

 LEGO®
- Něco z historie
- Jak se LEGO vyrábí
- Vývoj stavebních prvků
- Má sbírka
- České katalogy
- Moje galerie
- Technic Truck Trial

 MOJE ZÁLIBY
- Truck Trial - MKTRIAL
- Animované LEGO filmy
- Fotografie-Wallpapers
- Sýrové nálepky
- Autíčka MATCHBOX

 KE STAŽENÍ

 KNIHA HOSTŮ

 ODKAZY

Pipni.cz

YouTube kanál webu

kostky.org - Československé LEGO fórum

ARTEC studiosJakékoliv dotazy pište na: E-mail.Poslední aktualizace: 16. ledna 2005

Half-Life, kdo by ho neznal. Po jeho nástupu se začalo upouštět od hraní Duka a tak i já musel začít stavět mapy do této hry. Sice jich není tolik, ale jejich tvorba mi zabrala také pořádný kus času. Jedná se o mapu House a mojí jednu celou epizodu. Všechny mé mapy jsou určeny pouze pro Singl hru.

THE DAY AFTER THAT je název mého již třetího módu. Mód bude tvořit opět přibližně 12 map. Pro hráče jsem připravil několik novinek, kterých se zatím u mne nedočkaly. Především to bude nová postava hlavního hrdiny. Dále jsem připravil několik modifikací zbraní a přidal pár nových zvuků. S novými texturami, však nepočítám, jelikož se chci pokusit vytvořit mód z úplně jiného prostředí než byl původní Half Life, avšak s originálními texturami. Další pozitivní změnou tohoto módu je, že již na něm nepracuji sám. Na tvorbě nových, nebo jen předělávání původních modelů se podílí další členové našeho malého týmu.
Příběh jsem zasadil do né moc vzdálené budoucnosti, kdy je země napadena neznámou civilizací. Lidstvo se však proti ní vzmůže a postupně eliminuje její útok. Avšak válka si vzala krutou daň v podobě zamořených oblastí. Vy jste jedním z nebohých civilistů, který se jen snaží dostat do místa transportu ze zamořené oblasti. Na své cestě za bezpečím se samozřejmě ještě budete setkávat se zbytky vetřelců a zmutovaných lidí, se kterými budete muset bojovat. Mód bude okořeňen spoustou hádanek a úkolů potřebných vyřešit pro uvolnění dalších cest k transportu. To je asi tak stručná charaktristika tohoto mého již třetího módu.
A zde je již několik prvních Screenshotů:

Obrázek z Intra Metro - nástupiště Metro - vstupní hala Tunel Metra
Hlavní ventilátory Ventilační centrum Opět Jeep, ale zde Security Sklep divadla
Jeviště divadla Maskérna Prostor za jevištěm

- Trailer time: 00:00:55                 format: DivX MPEG-4 320x240 at 25 fps

Závěrem zde ještě uvedu opět indikátor přibližného dokončení: ________________________dokončeno ze 42 %Koncem roku 2003 jsem dokončil svou druhou epizodu nazvanou SECRET WEAPON. Epizoda je volně navazující na předešlou "Power Plant and China".

Příběh
Tajné speciální vojenské jednotky vyvíjejí tajnou zbraň. O této zbrani však toho zatím nikdo moc neví. Vašim úkolem tedy bude najít továrnu, kde se tato nová zbraň vyvíjí, zničit všechny plány a exempláře. To je tak v kostce příběh. Pro tuto epizodu jsem vytvořil několik nových textur a pár si jich vypůjčil.
Epizodu tvoří celkem 10 plnohodnotných levelů. Navštívíte městskou věznici, přístav a vlak Vás převeze do tajné továrny. Epizodou budete provázeni stručným přehledem popisujícím jednotlivé levely (něco podobného jako je v Mohaa či Return to Castle Wolf.). Bohužel je však tento popis jen ve formě obrázků. Pokud by někdo věděl jak toto implantovat do hry, byl bych rád za Vaši radu.
Ale nyní již několik Screenshotů:

Obrázek z Intra Městské vězení - v pozadí nové pozadí Přístavní kanceláře - zde se poprvé dozvíte něco o té zbrani ... Garáž s Jeepem Nákladní přístav


Bohužel, má mapa stále několik vad, které již však nedokáži odstranit, jelikož nevím jak. Po stažení a rozbalení zip archivu nahrajte adresář "esw" do vašeho Half Lifu. Nyní si prosím přečtěte "readme.txt". Tam je také více informací o těch vadách. Děkuji za pochopení a snad příjemnou zábavu.


POWER PLANT and "CHINA" Tato epizoda jak sám název napovídá se skládá ze dvou částí. Prví část se odehrává v jedné české uhelné elektrárně a druhá část ve městě. Celkem jsem pro vás připravil 12 levelů. Pro poslední dva levely jsem byl inspirován hrou Return to Castle Wolfenstein.

Hlavní místnost s turbínou a generátorem Kotelna se řtyřmi kotli Vchod do elektrárny Hlavní hala městské banky - koukněte na podlahu Krypta kostela


HOUSE Tato mapa se odehrává v jednom starém městském domu. Postupně se ze své místnosti dostanete na střechu a z ní ven na ulici. Původně na tuto mapu měla navazovat další (Metro), ale bohužel nikdy nebyla dokončena.

Hlavní Chodba Díra v podlaze Dílnička s potvůrkou