CONTENTS:

 COMPUTER GAMES
- History of Duke Nukem
- My maps for DN3D
- My maps for Half Life
- Missions for TIM2

 LEGO®
- History of LEGO
- Mode of production LEGO
- Development of bricks
- My collection
- Czech catalogues
- My Gallery

 MY HOBIES
- Truck Trial
- Brick films
- Wallpapers
- Cheese labels
- Cars MATCHBOX

 DOWNLOADS

 GUESTBOOK

 OTHER WEBS

Pipni.cz

YouTube channel of the web

kostky.org - Československé LEGO fórum

ARTEC studiosYour questions mail to: E-mail.
The Incredible Machine

Poslední aktualizace: 24. června 2003

Že vám to níc neříká, to snad neni ani možné. Je pravdou, že hra The Incredible Machine (TIM) je trochu od ostatních odlišná, ale že by tak neznámá? Hra je založena na řešení různých úkolů jakými jsou například: Dostaň míček tam a tam; Spusť motor aby se stalo to a to; Pomož kočce chytit myš nebo naopak atd.

Jak už to v logických hrách bývá, zpočátku jsou jednotlivé úkoly jednoduché a nejčasti mají za úkol, představit možné varianty řešení různých problémů, nebo jak správně používat dané předměty. Až ale toto tzv. předkolo skončí, tak teprve začne ta správná hra pro váš mozeček.

Takhle nějak to vypadá

TIM má k řešení úloh mnoho různých přístrojů a hejblátek. Avšak ke každému úkolu budete mít vždy poskytnuté jen některé předměty, za jejichž pomoci musíte daný úkol vyřešit. Nemusíte se obávat, že se budete nudit, to rozhodně ne. Prostředí, ve kterém hrajete se postupně mění a i některá zařízení Vás svou funkčností někdy i pobaví.

Hra kromě hry pro jednoho hráče nabízí i hru pro hráče dva. Zde se hráči v pevně stanovených intervalech střídají a ten kdo daný úkol vyřeší vyhrává. Pokud dohrajete základní hru, můžete si v editoru vytvořit i své vlastní úkoly, které pak můžete dát někomu k vyřešení. Já sám jich pro vás několik připravil a tak pokud máte zájem stáhněte si je ze sekce Downloads.