CONTENTS:

 COMPUTER GAMES
- History of Duke Nukem
- My maps for DN3D
- My maps for Half Life
- Missions for TIM2

 LEGO®
- History of LEGO
- Mode of production LEGO
- Development of bricks
- My collection
- Czech catalogues
- My Gallery

 MY HOBIES
- Truck Trial
- Brick films
- Wallpapers
- Cheese labels
- Cars MATCHBOX

 DOWNLOADS

 GUESTBOOK

 OTHER WEBS

Pipni.cz

YouTube channel of the web

kostky.org - Československé LEGO fórum

ARTEC studiosYour questions mail to: E-mail.
*** SBĚRATELSTVÍ - KONÍČKY ***

Jako většina tak i já sbírám různé etikety, nálepky, autíčka, odznaky atd. Postupem času jsem se však zaměřil jen na sbírání sýrových nálepek a autíček Matchbox. Z ostatních sbírek, ve kterých již nepokračuji, mi však zbylo ještě několik exemplářů. Proto, pokud by měl někdo zájem, jsem ochoten je odprodat či vyměnit.

Ukázky sbírek: Ode mne pro Vás:
Pokud by jste měli případný zájem o některé etikety, neváhejte a napište.

Poslední aktualizace: 3. dubna 2010

Se založením sbírky začala má mamča, která dříve pracovala v hračkách. Celkem vlastním cca 70 autíček převážně z let výroby kolem roku 1973. Z čehož také vyplynulo, že se pokusíme složit série těchto let. Poslední dobou se však orientuji už jen převážně na LEGO a tak si autíčka Matchbox přikupuji jen výjimečně. K mým nejstarším exemplářům patří Cadilac - Ambulance z roku 1965 a nejmladším je Jeep Willys z roku 2010.

Poslední aktualizace: 10. května 2008

Sýrové nálepky jsem začal sbírat už jako malý kluk. Zatím se však neřadím mezi ty sběratele, kteří tomu věnují značnou část svého volného času, ale i života. Já svoji sbírku rozšiřuji převážně etiketami sýrů, které prošly naší rodinou, proto také není tak veliká. Občas ale zařadím i etikety, které mi přinesl někdo z mých známých. Moji sbírku tvoří přibližně 340 druhů sýrových nálepek. Zatím nejvíce variací sýrových etiket (vč. malých i velkých) od jednoho druhu sýra mám od sýra Lipno - celkem 20. Převážná část je z České republiky, dříve z Československé, ale pár jich je i z Německa, Rakouska, Francie, Dánska a Švýcarska. Největší obal je od plísňového sýra "Brie Saint Benoit" z Francie, který měří 198 x 212 mm. Nejmenší je od trojúhelníčku "Buko" z Dánska, který měří 20 x 35 mm.